Instalacja za darmo - finansowanie fotowoltaiki

Panele słoneczne to rozwiązanie przyszłości, które już dzisiaj jest dostępne dla coraz szerszego grona Klientów. Dzięki energii odnawialnej, możliwe jest nie tylko zaoszczędzenie pieniędzy, ale również zrobienie czegoś dobrego dla środowiska - w końcu jest to rozwiązanie przyjazne dla planety, które prędzej czy później z pewnością zostanie jednym z najpopularniejszych sposobów na pozyskiwanie energii. Finasowanie fotowoltaiki to jednak trudny, jeśli nie najtrudniejszy aspekt, jeśli chodzi o zmianę sposobu pozyskiwania prądu - kwota nowej instalacji, mimo że z czasem się zwróci, dla wielu osób może być barierą. My jednak proponujemy rozwiązanie, które będzie niemal całkowicie za darmo!

Fotowoltaika za darmo – to możliwe!


Dzięki naszej ofercie, każdy z Was będzie mógł założyć system pozyskiwania energii z promieni słonecznych. Nasza firma pomoże Ci w finansowaniu. W jaki sposób jest to możliwe?

W ramach współpracy z nami, otrzymujesz możliwość założenia instalacji na preferencyjnych warunkach - ofertę dostosujemy w taki sposób, aby była to absolutnie najlepsza i najkorzystniejsza propozycja, jaką możesz znaleźć na rynku. Konieczne jest jedynie pozytywne przejście weryfikacji, która określi, czy możliwe będzie nawiązanie współpracy, co oznacza zdobycie instalacji niemal za darmo.

Finansowanie fotowoltaiki – zostaniesz Partnerem ZENE

W ramach współpracy, dach Twojego domu stanie się niejako reklamą oraz przykładem dla innych zainteresowanych Klientów. Twoim zadaniem będzie skuteczna sprzedaż naszych usług - np. rodzinie, sąsiadom czy znajomym, którzy tak jak Ty, marzą o pozyskiwaniu energii w sposób ekologiczny. W ten sposób zarobisz dodatkowe pieniądze, które także pozwolą Ci na pomniejszenie opłaty za fotowoltaikę.

Umowę zawieramy na kilka miesięcy - np. na pół roku lub nieco dłużej. Im więcej systemów sprzedasz, tym tańsza będzie instalacja i zyskasz dodatkowe pieniądze, które pomogą Ci na sfinansowanie zakupu – a jeśli wywiążesz się ze swojego zadania perfekcyjnie, może być ona nawet za darmo!

Finansowanie fotowoltaiki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby ich system niewiele kosztował albo był za darmo. Zapraszamy do ZENE po więcej szczegółów - z nami zaoszczędzisz!


Artur Szatałowicz, Waju Studio

„Firma Deltacom Service to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta w realizacji usług projektowo-montażowych. Mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych.”

Pastor Tomasz Mańko, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej

„Pracownicy ZENE wykazali się niebywałym profesjonalizmem, począwszy od przemiłego kontaktu z handlowcem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, a skończywszy na instalatorach, którzy wykonali ogrom pracy w przyjaznej atmosferze. Wykonano dwie instalacje fotowoltaiczne, obie już zostały zgłoszone do zakładu energetycznego i od jakiegoś czasu produkują już prąd ze słońca! Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji projektu w Radzyniu Podlaskim. Szczerze polecam wykonawcę, który jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość to cechy, które charakteryzują ZENE. Dziękuję!”

Paweł Zacharski, Inveni

„Firma Inveni Sp z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, poleca firmę Deltacom Service Sp. J. T.E Sitkiewicz, zarówno jako profesjonalnego projektanta, jak i firmę w zakresie wykonawczym i budowlanym infrastruktury telekomunikacyjnej doziemnej i napowietrznej, oraz odnawialnych źródeł energii. Deltacom Service sprawdziła się również, jako niezawodny doradca oraz konsultant w zakresie projektowania i budowy sieci światłowodowej na terenie powiatu Warszawa Wschód Regionu Centralnego. Wszystkie zlecone prace w obszarze projektu unijnego, zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i wytycznymi UKE. Naszego kontrahenta charakteryzuje bardzo dobra znajomość branży, terminowość, oraz wysoki poziom kompetencji zespołu.”

    Imię

    E-mail

    Telefon

    Wiadomość