Wsparcie techniczno-prawne w zakresie fotowoltaiki

Coraz więcej osób decyduje się na zmianę sposobu zasilania swojego domu oraz wybór energii pochodzącej z promieni słonecznych. Panele to idealne rozwiązanie dla wielu osób - pozwalają uniezależnić się od dostawcy, umożliwiają własną produkcję prądu oraz nie wymagają płacenia rachunków. W momencie, w którym spłacicie całą instalację, nie jesteście obciążani niemal żadnymi kosztami. Czy zwróciliście jednak uwagę na to, czy Wasz system został wyposażony w dodatek, jakim jest gwarancja na fotowoltaikę lub pomoc poprzez serwisowanie w przypadku np. błędnego montażu?

Pomoc przy instalacji fotowoltaicznej


Niestety, wiele firm, które weszły na rynek podczas trwającej od jakiegoś czasu “mody” na panele PV, liczy przede wszystkim na szybki zysk i możliwość pozyskania Klientów. Często więc, chcąc zaproponować jak najtańszą ofertę, decydują się na gorszej jakości podzespoły, jednocześnie nie uwzględniając (lub maksymalnie ograniczając) gwarancję czy możliwość reklamacji. Błędy montażu paneli PV, nieodpowiednie ich umiejscowienie, niechęć do serwisowania, nieuwzględnianie reklamacji czy gwarancji – to tylko niektóre problemy, o których słyszymy od byłych Klientów niesprawdzonych firm. Najczęstsze usterki to np. nieodpowiednia ochrona odgromowa czy przeciwprzepięciowa. Awarie powstają również na skutek błędów w obrębie systemów mocujących.

Serwis fotowoltaiki - SOS!

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy zaczęli na własną rękę szukać pomocy oraz naprawiać błędy montażowe, oferujemy naszą ofertę SOS. W naszej firmie otrzymacie wsparcie w przypadku instalacji, którym skończyła się gwarancja, jak i w sytuacjach, w których niemożliwa jest reklamacja, lub też dana spółka odmawia pomocy.

Reklamacja fotowoltaiki nie zawsze będzie możliwa - pomagamy Klientom, którzy z różnych powodów nie mogli uzyskać pomocy w firmach, które założyły instalację, lub też nie chciały wykonać usług serwisowania po błędnym montażu paneli PV.

Jeśli szukasz serwisu, który pomoże Tobie i Twojej instalacji fotowoltaicznej nawet w przypadku upłynięcia gwarancji, skontaktuj się z nami. ZENE to zespół specjalistów, który zadba o cały proces reklamacyjny zarówno pod względem prawnym, jak i technicznym, diagnozując błędy montażowe. Dzięki ZENE będziesz mógł nareszcie cieszyć się systemem do produkcji energii.

Artur Szatałowicz, Waju Studio

„Firma Deltacom Service to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta w realizacji usług projektowo-montażowych. Mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych.”

Pastor Tomasz Mańko, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej

„Pracownicy ZENE wykazali się niebywałym profesjonalizmem, począwszy od przemiłego kontaktu z handlowcem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, a skończywszy na instalatorach, którzy wykonali ogrom pracy w przyjaznej atmosferze. Wykonano dwie instalacje fotowoltaiczne, obie już zostały zgłoszone do zakładu energetycznego i od jakiegoś czasu produkują już prąd ze słońca! Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji projektu w Radzyniu Podlaskim. Szczerze polecam wykonawcę, który jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość to cechy, które charakteryzują ZENE. Dziękuję!”

Paweł Zacharski, Inveni

„Firma Inveni Sp z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, poleca firmę Deltacom Service Sp. J. T.E Sitkiewicz, zarówno jako profesjonalnego projektanta, jak i firmę w zakresie wykonawczym i budowlanym infrastruktury telekomunikacyjnej doziemnej i napowietrznej, oraz odnawialnych źródeł energii. Deltacom Service sprawdziła się również, jako niezawodny doradca oraz konsultant w zakresie projektowania i budowy sieci światłowodowej na terenie powiatu Warszawa Wschód Regionu Centralnego. Wszystkie zlecone prace w obszarze projektu unijnego, zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i wytycznymi UKE. Naszego kontrahenta charakteryzuje bardzo dobra znajomość branży, terminowość, oraz wysoki poziom kompetencji zespołu.”

    Imię

    E-mail

    Telefon

    Wiadomość