Przykładowa oferta na instalację fotowoltaiczną – Zene

Przykładowa oferta na instalację fotowoltaiczną

Zakup instalacji fotowoltaicznej, to nie wydatek, to inwestycja. W planowaniu takiej inwestycji, powinniśmy przede wszystkim pamiętać, aby ilość energii wyprodukowanej w ciągu roku przez instalację PV, nie przekraczała rocznego zużycia energii elektrycznej przez budynek. Dlatego tak ważna jest analiza wielu czynników, które mogą zdecydować o późniejszej opłacalności przedsięwzięcia.

Koncepcja systemu fotowoltaicznego

ZENE podchodzi indywidualnie do każdego Klienta i przygotowuje spersonalizowaną ofertę techniczno-ekonomiczną. Dla przykładu prezentujemy, jak wygląda taka oferta, przy konkretnych parametrach. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dopasowanie instalacji fotowoltaicznej - przykładowa oferta
Projekt instalacji fotowoltaicznej - przykładowa oferta
Wycena instalacji fotowoltacznej

Produkcja energi

i wpływ na środowisko

Produkcja energi i wpływ na środowisko

Koszt inwestycji

w ciągu 20 lat

Koszt fotowoltaiki w ciągu 20 lat

Skumulowany przepływ

środków pieniężnych

Skumulowany przepływ środków pieniężnych w fotowoltaice
Skumulowany przepływ środków pieniężnych - wykres

Najczęściej zadawane
pytania


Zobacz więcej
Jaki wymiar ma panel fotowoltaiczny?
Typowy panel fotowoltaiczny wymiar ma ok. 1,67 m długości i ok. 1 metra szerokości. Dzięki temu ogniwa sprawdzą się również na mikro oraz małych instalacjach.
Jaką moc mają panele fotowoltaiczne?
Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne moc mają bardzo różną, w zależności od wielkości i sprawności modułu. Jeden panel może wytwarzać ok. 260 W, 265 W, 280 W, 300 W, 330 W, a nawet 400 W mocy.
Czy zamontuję panele fotowoltaiczne na ścianie?
Panele fotowoltaiczne na ścianie są alternatywą dla montażu na dachu. Taki projekt wymaga przygotowania odpowiednio dużej przestrzeni, najlepiej od strony południowej i wolnej od okien.
Czy zamontuję panele fotowoltaiczne na słupie?
Panele fotowoltaiczne na słupie to montaż wolnostojący. Takie instalacje mogą być wbijane w grunt (jedno- lub dwupodporowe) lub mocowane do betonu.