Przykładowa oferta na instalację fotowoltaiczną

Zakup instalacji fotowoltaicznej, to nie wydatek, to inwestycja. W planowaniu takiej inwestycji, powinniśmy przede wszystkim pamiętać, aby ilość energii wyprodukowanej w ciągu roku przez instalację PV, nie przekraczała rocznego zużycia energii elektrycznej przez budynek. Dlatego tak ważna jest analiza wielu czynników, które mogą zdecydować o późniejszej opłacalności przedsięwzięcia.

Koncepcja systemu fotowoltaicznego

ZENE podchodzi indywidualnie do każdego Klienta i przygotowuje spersonalizowaną ofertę techniczno-ekonomiczną. Dla przykładu prezentujemy, jak wygląda taka oferta, przy konkretnych parametrach.

Dopasowanie instalacji

fotowoltaicznej

Dopasowanie instalacji fotowoltaicznej - przykładowa oferta

Jeśli chodzi o dopasowanie odpowiedniego systemu, nie istnieje przykładowa instalacja fotowoltaiczna na budynek o danej powierzchni. Wszystko zależy od zużycia energii w danym miejscu. Podczas planowania i przygotowywania dla Was oferty zależy nam na tym, żeby nowy system nie tworzył nadwyżki nie do wykorzystania, a jednocześnie spełnił codzienne potrzeby właścicieli nieruchomości. Instalacja to więc dokładnie dobrane panele fotowoltaiczne - zarówno, jeśli chodzi o ich liczbę, jak i moc. W ZENE zadbamy o to, aby Wasze systemy były z korzyścią dla Was, a dzięki naszej wiedzy zdobytej podczas wielu lat świadczenia usług, jesteśmy w stanie skomponować dla Was idealne rozwiązanie!

Projekt instalacji fotowoltaicznej - przykładowa oferta
Wycena instalacji fotowoltacznej

Czym jest

inwerter?

Przykładowa oferta na instalację fotowoltaiczną oczywiście oprócz paneli obejmuje również inwerter. Ten element jest stały - niezależnie od liczby i mocy paneli, musi znaleźć się w systemie. Pozwoli na zoptymalizowanie i przetwarzanie energii pozyskanej z promieni słonecznych na tę, która może płynąć w gniazdkach. To dzięki inwerterowi (w ZENE wykorzystujemy jedne z najlepszych – czyli produkty wiodącej marki FoxESS) możliwa będzie zmiana prądu stałego w prąd zmienny. Reguluje on również poziom napięcia oraz ma ustawiony MPP, czyli moc w punkcie mocy szczytowej.

Produkcja energii

i wpływ na środowisko

Instalacja fotowoltaiczna to wiele korzyści dla każdego z Was! Wyprodukowana energia jest do użytku domowego (lub firmowego). Zasili ona więc oświetlenie, sprzęty kuchenne oraz wszystkie podstawowe elementy wyposażenia. Oferta skrojona jest tak, aby produkowała jak najmniej nadwyżek, jednak z pewnością będą się one zdarzać - nie chcemy w końcu, aby zabrakło Wam energii! Dlatego też warto zastanowić się nad zakupem samochodu elektrycznego lub zainstalowaniem pompy ciepła (która posiada również funkcję chłodzenia). Wiele osób ucieszy się również z klimatyzatora, grzałki elektrycznej, czy na przykład sauny na podczerwień. Wszystkie te urządzenia mogą być zasilane energią, za którą nie płacicie!

Produkcja energi i wpływ na środowisko

Koszt inwestycji

w ciągu 20 lat

Przykładowa oferta instalacji fotowoltaicznej to dobra i mądra inwestycja. Pozwoli uniezależnić się od dostawcy energii (i od ciągle rosnących opłat za prąd) oraz zadbać o środowisko. Powyżej przedstawiamy oczywiście przykładowe wyliczenia, jednak jesteśmy pewni, że koszt instalacji fotowoltaicznej zwróci się Wam po najpóźniej 6 latach. Skorzystaj z oferty ZENE i zadbaj o rozwiązania najlepsze dla siebie i świata - zapraszamy!

Koszt fotowoltaiki w ciągu 20 lat

Skumulowany przepływ

środków pieniężnych

Skumulowany przepływ środków pieniężnych w fotowoltaice
Skumulowany przepływ środków pieniężnych - wykres

    Imię

    E-mail

    Telefon

    Wiadomość